logo-kian-sanat

درباره ما

کیان صنعت اصفهان با سال ها سابقه و تجربه عملی در زمینه تولید و ارائه خدمات در زمینه دستگاه های بسته بندی،تاریخزن و ماشین آلات صنایع غذایی در سال 1387 فعالیت خود را بصورت رسمی آغاز نمود.

این مجموعه از ابتدای فعالیت خود، با توجه به نیاز بازار و همگام با تکنولوژی روز دنیا، ماشین آلات مدرن روز را با بهترین کیفیت و کارآیی به مشتریان ارائه نموده است.

دقت در ساخت، کیفیت در قطعات، کاربری آسان محصولات و خدمات پس از فروش واقعی، این شرکت را به یکی از بهترین ارائه دهندگان دستگاه های مرتبط با این صنعت تبدیل نموده است.

ارائه بهترین خدمات پس از فروش و ضمانت ماشین آلات و دستگاه های ارائه شده، همچنین ارائه دستگاه های جدید و کارآمدتر در کنار سبد محصولات فعلی، بزرگترین پشتوانه محصولات کیان صنعت بوده و رضایت مخاطبان را تاکنون در پی داشته است.

کیان صنعت اصفهان با حضور مداوم در نمایشگاه ها و همایش های بین المللی صنایع غذایی و چاپ و بسته بندی در سطح کشور، محصولات جدید هود را در معرض نمایش گذاشته و تعاملی نزدیک با مشتریان خود برقرار می نماید.

 

اصفهان مهد صنعت و هنر، واقع در مرکز ایران و تقاطع شاهراه های کشور می باشد. دسترسی سریع به شهرها و استان های کشور، باعث شده تا ارائه خدمات کیان صنعت اصفهان به مشتریان به بهترین شکل و در سریعترین زمان انجام پذیرد.

ارائه بهترین خدمات و ماشین آلات مختلف به بزرگان صنایع غذایی و بسته بندی در استان های اصفهان،تهران،خراسان،یزد،آذربایجان،فارس،خوزستان،مرکزی،البرز،کردستان،هرمزگان،مازندران و... از افتخارات این شرکت به شمار می آیند.

امید است با تکیه بر توانمندی متخصصین و حمایت خریداران داخلی به زودی شاهد خودکفایی در صنایع بسته بندی در میهن عزیزمان باشیم.